Stäng
Skandinavisk design / snabba leveranser / fri frakt över 599:-

Kontakta Bookbinders Design

Kontakt Webbshop

För frågor om web shoppen, leveranser etc. skicka ett mail till shop@bookbindersdesign.se eller fyll i formuläret nedan, så återkommer vi snarast.

Ditt namn:
Din e-postadress: *
Meddelande: *
Genom att använda detta formulär samtycker jag till att de personuppgifter jag uppgett registreras och behandlas i syfte att kunna hjälpa mig med mitt ärende. Behandlingen följer integritetspolicyn hos Bookbinders Design International AB.

Bookbinders Design Huvudkontor

Bookbinders Design Scandinavia AB

 

Personal Huvudkontor

Johan Kleberg
CEO
johan.kleberg@bookbindersdesign.se

Kasper Ahnhem
COO
kasper.ahnhem@bookbindersdesign.se

Louise Christiansson
Operations Assistant
louise@bookbindersdesign.se
T: +46 735 433 402

Johan Frestadius
Assortment & Production
johan.frestadius@bookbindersdesign.se
T: +46 709 264 100

Anna Ortmark

Wholesale
anna.ortmark@bookbindersdesign.se
T: +46 70 755 0593

Christel Gullstrand
Purchasing
christel.gullstrand@bookbindersdesign.se
T: +46 708 155 360

Carola Hedqvist
B2B Sales
carola.hedqvist@bookbindersdesign.se
T: +46 70 66 33 802

Per Moritz
E-commerce Manager
per.moritz@bookbindersdesign.se
T: +46 739 073 602

Bildbank & Showroom

Söker du som stylist eller inredningsjournalist pressbilder
eller produkter till fotograferingar vänligen kontakta – shop@bookbindersdesign.se

 

Din kundvagn

Kundvagnen är tom
0 artiklar $0
Till kassan